Türk BayrağiKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uni-Forum.net - Türkiye'nin Üniversite Forumu
#1
Uni-Forum.Net üniversite öğrencilerinin, öğrencilik hayatında ihtiyaç duydukları içeriklerin paylaşıldığı bir internet sitesidir. Uni-Forum.net 'te üniversite hayatında lazım olan tüm bilgileri, hem bizler için hem de bizden sonraki öğrenciler için sizlerle birlikte paylaşmayı amaçlıyoruz.

Uni-Forum.net sitesine girerek, üniversite dersleriyle ilgili Ders Notları, Çalışma soruları, Çıkmış Vize, Final veya Bütünleme Sorularına ayrıca bölümlerle ilgili Staj Defterlerine ve Staj Defteri örneklerine ulaşabilirsiniz. Özellikle çıkmış vize,final ve bütünleme soruları üniversite hayatının vazgeçilmezi olup, gireceğiniz sınavlar çoğunlukla çıkmış sorular ile benzer olacaktır. Mühendislik, tıp ve daha birçok fakültenin ders notlarına ve çıkmış sınav sorularına ulaşabileceğiniz bu harika üniversite forumuna uni-forum.net 'e sizleri de bekliyoruz.

Ayrıca öğrenciyken hem okuyup hem de ek gelir sağlamak her zaman zor olmuştur ancak bunu not çıkarıp paylaşarak yapabileceğinizi söylesek ne dersiniz ? Ders notlarınız, staj defteriniz, çalışma soruları ve çıkmış vize,final ve bütünleme  soruları uni-forum.net 'te paylaşarak gelir elde edebilir veya paylaşılanlara ulaşabilirsiniz.

Dönem sonunda ortalamanızın kaç olduğunu hesaplamak istiyorsanız Uni-Forum.net yine yardımınıza yetişiyor. Uni-Forum.net Ortalama Hesaplama Aracı ile dönem ortalamanızı en doğru şekilde ortalamanızı öğrenebilirsiniz.

[Resim: attachment.php?aid=14]

Bütün bu özelliklerden yararlanmak için: https://www.uni-forum.net


Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri
   
Bul
Cevapla }}
Teşekkürü veren: TSuNaMi , ☪ alikvp ☪

#2
başarılarınızın devamını dilerim kardeşim.
     ═════════════════════════════════════════════
       [Resim: logoc.png]   OYUNSEN ONLINE GAMING COMMUNITY  [Resim: logoc.png]
                           - www.OYUNSEN.com -
    [Resim: logoc.png] OyunSen HL Server IP: hl.oyunsen.com:27015[Resim: logoc.png]
Bul
Cevapla }}
Teşekkürü veren: ☪ alikvp ☪Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi


█ Sunucu Sponsoru ►Netlen İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.
Forum Yazılımı ©MyBB